Chata pod Belianskymi Tatrami

štýlové ubytovanie, zľavy na Skipasy do 30%

Chata pod Belianskymi Tatrami

Popis


  Štýlové , zľavy na Skipasy 30%
Chata pod Belianskymi Tatrami sa nachádza v známej rázovitej obci Ždiar. Užite si Vašu dovolenku v nádhernom prostredí Belianskych Tatier. Strávte pár dní v rozprávkovej krajine v štýlovom drevenom zrube. Chata je dvojpodlažná a nájdete v nej všetko čo k dovolenke potrebujete – príjemné posedenie, plne vybavenú kuchyňu (riad, chladnička, sklokeramicka varná doska, rýchlovarná kanvica…), sprchovací kút, WC a na  … čítajte ďalejposchodí útulná spálňa s manželskou posteľou, rozkladacím gaučom a balkón s výhľadom na Belianske Tatry.

2 druhy kúrenia – krb a veľmi zdravé infra kúrenie.

Chata poskytne ubytovanie 2 – 4 osobám. Chata sa prenajíma ako celý objekt. Má 2 pevné lôžka + gauč . V blízkosti dreveničky sa nachádza veľmi pekná reštaurácia v goralskom štýle s tradičnými špecialitami.

Rodinky s deťmi privítajú záhradu s pieskoviskom a hojdačkou.
Milovníci grilovania majú možnosť posedenia a grilovania pri objekte.

V zime sú tu možnosti lyžovania pre všetky kategórie spolu 19 vlekov, 2 sedačky, detská škôlka, tubing, bežecké trate a to všetko do 2 km od chaty prepojené aj bezplatným skibusom. V lete máte výborné podmienky na turistiku do neporušenej prírody, možnosť prechádzok, hubárčenia, zbierania čučoriedok, alebo len tak oddychovať a kochať sa nádherným výhľadom na Belianske štíty priamo z terasy alebo balkóna chaty

 Telefón

+421907249600

Adresa:

Ulica č.

266 Ždiar

Mesto

059 55 Ždiar

Ostatné :

Kategória


Zanechať odkaz