Quick Links
Search

Villa Gardenia

Visit Website

Srdečne Vás vítajú apartmánové domy Villa GARDENIA na Donovaloch. Nachádzajú sa v blízkosti lanoviek oboch častí lyžiarskeho strediska Nová Hoľa a Záhradište. V pešej dostupnosti je lyžiarska škola a detský lyžiarsky Fun Park v ktorej všetci naši hostia získavajú automaticky 15%-tnú zľavu.

Apartmánové domy sú umiestnené v tichom prostredí v lokalite súkromných chát, dobre dostupné aj počas zimných mesiacov.
Nové apartmánové domy ponúkajú hosťom ubytovanie v 12 apartmánoch rôznych veľkostí pre 2 – 6 osôb. Celková kapacita je 50 lôžok. Apartmány majú jednu alebo dve obytné miestnosti a kúpelňu. Súčasťou každého apartmánu je kuchynská linka so spotrebičmi. Apartmány sú moderne zariadené a kvalitne vybavené pre maximálne pohodlie a komfort hostí. Súčasťou apartmánového domu je spoločenská miestnosť s krbom, barom a detským kútikom, vhodná na usporiadanie priateľských stretnutí, rodinných osláv, spoločenských podujatí, firemných akcií alebo školení. Zabezpečujeme tiež cateringové služby podľa požiadaviek hostí.

Pre lyžiarov je k dispozícii lyžiareň s vybavením. Pre najmenších hostí máme nové bezpečné detské ihrisko s viacerými hracími prvkami. Pre starších je pripravený altánok s ohniskom a možnosťou posedenia i opekania.

Listed in Apartmánový hotel Liptov Na horách

Created: Sunday 19th of October 2014

Visitors: 626

Telefón

+421 901 722 855

Adresa:

Ulica č.

Donovaly 1402

Mesto

Donovaly 976 39

Ostatné :

Krajina

Značky / kľúčové slová

detské ihrisko sauna wellness

http://www.romantickepobyty.sk/wp-content/themes/directorypress/thumbs/8446-510-2014-10-18288386.jpg
Loading Image