Quick Links
Search

Villa Gloria

Visit Website

Villa má bezproblémový prístup autom a možnosť parkovania pred objektom, parkovisko je chránené kamerovým systémom. V letných mesiacoch je možné využívať záhradné posedenie a ohnisko. V zimných mesiacoch je pre naších hostí pripravená moderne vybavená lyžiareň.
Villa je celoročne vhodná na individuálnu rekreáciu, ako aj na spoločenské a firemné udalosti akými sú oslavy, školenia, porady a podobne. K dispozícii je priestranná a plne technicky vybavená (projektor, plátno, veľká LED obrazovka) spoločenská miestnosť s krbom a terasou. Pre najmenších hostí máme pripravený nový detský kútik. Na recepcii sa nachádza automat s čerstvou kávou a ďalšími nápojmi.
Villa Gloria Donovaly ponúka finančne nenáročné ubytovanie a poskytuje hosťom možnosť stráviť dovolenku v prekrásnom prostredí Donovál. Celková ubytovacia kapacita je 39 lôžok.
2-lôžkové izby s manželskou posteľou. Každá izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Na izbách je LCD TV so satelitným príjmom. WIFI pripojenie ZDARMA v celom objekte.
3-lôžkové izby s manželskou posteľou a jedným samostatným lôžkom. Izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Na izbách je LCD TV so satelitným príjmom. WIFI pripojenie ZDARMA v celom objekte. Vybrané izby majú balkón.
4-lôžkové izby s manželskou posteľou a dvomi samostatnými lôžkami. Izba je vybavená vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a sociálnym zariadením. Na izbách je LCD TV so satelitným príjmom. WIFI pripojenie ZDARMA v celom objekte. Vybrané izby majú balkón.
Villa Gloria Donovaly ponúka raňajky formou bohatých švédskych stolov. Pri skupinových akciách je možné zabezpečiť dovoz stravy.

Listed in Hotely

Created: Sunday 19th of October 2014

Visitors: 618

Telefón

+421 903 722 855

Adresa:

Ulica č.

Donovaly 102,

Mesto

976 39 Donovaly

Ostatné :

Kategória

Značky / kľúčové slová

detské ihrisko lyžovanie Moderný hotel wellness

http://www.romantickepobyty.sk/wp-content/themes/directorypress/thumbs/8447-510-2014-10-18136781.jpg
Loading Image